TaeguTec Ürünleri

TaeguTec Hakkında

Kore Tungsten Şirketi 1916 yılında Güney Kore’nin kuzey kesiminde Gangwon eyaletindeki madenlerden doğdu. O zamandan beri, TaeguTec sadece Güney Kore’nin en büyük ve en yenilikçi endüstriyel kesici takım üreticisi değil, aynı zamanda dünyada geniş çaplı tungsten tozlar, karbür merdane ve endüstriyel ürünlerinde önemli bir tedarikçi haline gelmiştir. Bu olağanüstü başarı çok uluslu varlığına devamlı olarak araştırma ve geliştirme ekibinin yaklaşımı, bir adım öne taşıyacak agresif yatırım stratejileri ve pazarlama stratejileri de dahil olmak üzere, şirketin yetenekli işgücünden kaynaklanmaktadır.

Her çeşit alaşım en iyi şekilde sürekli gelişimi sağlanarak, hayatımız için daha kaliteli, daha güvenilir ürünler haline gelmektedir. Bunları felsefe olarak benimseyerek, TaeguTec’in optimize edilmiş çözümleri sanayinin taleplerine yönelik geliştirilmiştir. Ayrıca, TaeguTec profesyonel mühendisleri kadrosu ile müşterilerine teknik danışmanlık desteği sağlayarak bunu bir adım daha ileri taşımaktadır. Bu yaklaşımlarla TaeguTec müşterilerine sağladığı özel çözümleri ile onların taleplerini karşılayarak onları ileriye taşıyor.

TaeguTec Kesici Takımlar

Altaş Kesici Takımlar, TaeguTec markasının bayisidir. TaeguTec, torna uçları, yüksek ilerlemeli torna uçları, tutucular, freze uçları, solid karbür parmak freze, delik delme ve iç çap tornalama, derin delik delme, pah açma, gundrill, diş açma, dış diş frezeleme, iç diş frezeleme, iç diş açma, dış diş açma takımlarını üretmekte ve ihtiyaç duyulan kesici uç taleplerini karşılamaktadır.

TaeguTec kesici takımlar:

Kesme ve Kanal Açma

Kesme ve Kanal Açma Hattı
Dış Kanal Dönüş
Yüz Kanal Açma
İç Kanal Dönüş
Küçük Parça İşleme
Modüler sistem
Yüksek Basınçlı Soğutucu Tutucular
Talaş Kırıcılar ve Dereceler

Delik Delme

Delik Açma Hattı
Kafa değiştirilebilir matkaplar
Endekslenebilir matkaplar
Katı karbür matkaplar
Derin delik matkapları
Raybalar

Frezeleme

Freze Hattı
Yüksek Beslemeli Frezeleme
Kenar Frezeleme
Yüzey Frezeleme
Profil Oluşturma
Yerleştirme
Katı Parmak Frezeler

Tornalama

Dönüş Hattı
Yüksek İlerlemeli Tornalama
Dış Tornalama
İç Tornalama
Küçük Parça İşleme
Talaş Kırıcılar ve Kaliteler

Diş Çekme

İplik Yapımı Hattı
T-İPLİK (Diş Tornalama)
TS-THREAD (Diş Frezeleme)
T-TAP (Dokunarak)

Takım Sistemi

Takım Sistemi Hattı
Ayna ve Tutucu
Yüzey Freze Arbor

TaeguTec Kesici Takımlar Fiyatları

İhtiyacınız olan ürünleri TaeguTec resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz. Teklif istemek için arayabilir veya web sitemizin hemen altında bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz. Siparişleriniz ve sorularınız ile alakalı bize ulaştığınızda en kısa sürede ilgili personelimiz size dönüş sağlayacaktır.

TaeguTec kesici takımlar ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 438 0301 | 0533 012 33 54 numaralarından ve info@altaskesicitakimlar.com mail adresimizden de bize ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm TaeguTec marka Kesici Takımları Altaş Kesici Takımlar ’dan tedarik edebilirsiniz.